A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığı, 15 Temmuz demokrasi şehitlerini anma etkinlikleri kapsamında kurumlar arası futbol turnuvası başlattı.

050718demokrasi_40260.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Kaymakamlığı önderliğinde Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz şehitlerini anma etkinlikleri, kurumlar arası halı saha futbol turnuvası müsabakaları ile başlıyor.
Müsabakalar, 9 Temmuz’da Milas Mehmet Akif Ersoy Teknik ve Anadolu Lisesi halı sahasında başlayacak. Milas Kaymakamlığı’nın önderliğinde düzenlenen halı saha futbol turnuvasına katılmak isteyen kurumların, 06 Temmuz’a kadar müracaatlarını yapmaları gerekiyor.
15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Turnuvası Halı Saha Futbol Müsabakalarının ücretsiz olduğunu belirtilirken, müsabakaların 20.00-21.00 ve 21.00-22.00 saatleri arasında oynanacağı ifade edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin