A+ A A-

TMVFL’nin yeni hocası belli oldu

TMVFL Milli Karma 2018-2019 sezonu için As Başkan Milaslı Hasan Gümüşkesen, Şerafettin Camcı hocayla anlaştı.

200918tmfl.jpg

Şampiyon güreşçilerden protokol ziyareti…

Bosna Hersek’te düzenlenen güreş şampiyonasında rakiplerini yenerek Balkan Şampiyonu olan Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Abdullah Akdağ ile Ramazan Tekin ve antrenörleri Abdullah Aldemir; Muğla Valisi Esengül Civelek ve Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti.

130918gures.jpg

Güreşçilerimiz Balkan Şampiyonu oldu

12 ülkenin katılım gösterdiği Bosna Hersek’te düzenlenen güreş şampiyonasında mindere çıkan Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcusu ve Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Abdullah Akdağ ve Ramazan Tekin, rakiplerini bir bir yenerek Balkan Güreş Şampiyonu oldular. Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi antrenörü Abdullah Aldemir’in çalıştırdığı milli takım ise takım halinde şampiyon oldu.

110918gures.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin