A+ A A-

Milas Belediyespor midi takımı çalışmalara başladı

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Midi Takımı 2019 - 2020 sezonunda katılacağı Bayanlar Midi Kategorisi için çalışmalarına Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapmakta olan Ünsal Çelik nezaretinde Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksi’nde başladı.

19092019bayanlarmidivoleybol.jpg

Milas Belediyespor yeni sezona hazırlanıyor

Türkiye Voleybol Erkeler 1. Ligi’nde mücadele eden Milas Belediyespor Voleybol takımı yeni sezona hazırlanıyor. 2018 - 2019 sezonunda çıktığı 1. Ligde grubunu 3. sırada tamamlayan Milas Belediyespor yeni sezonda da ilk sıraları hedefliyor. İlk maçını 12 Ekim tarihinde kendi sahasında Altekma spor ile yapacak olan Milas Belediyespor’un antrenmanını izleyen Başkan Tokat takıma başarı diledi.

19092019milasbelediyesporvoleybol.jpg

Bayan yaş grubu ve yıldız takımında çalışmalar devam ediyor

Kurulduğu günden beri bayanlar liginde 4 kez il birinciliği elde eden, Türkiye şampiyonalarında gruplarda Milas’ı temsil eden Milas Belediyespor Bayan Voleybol takımı 2019 - 2020 Muğla Mahalli Bayanlar ligi sezonunda yaş grubu ve yıldız kızlarda il şampiyonluğu elde etmek için çalışmalarına Muğla voleybolunun duayen hocalarından emekli beden eğitimi öğretmeni Eşref Mete nezaretinde Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor.

19092019bayanyasgrubuveyildiz.jpg

Aldığı başarılı sonucu kızına armağan etti

Hayatı boyunca ata sporu yağlı ve minder güreşlerinde birçok başarılı sonuçlara imza atan Milaslı Merhum Ahmet Kozak Hoca’nın öğrencisi Mehmet Karabaş, geçtiğimiz Pazar günü Denizli’de yapılan güreşlerde kendi kategorisinde 3. oldu.

17092019basarisiniarmaganetti.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin