A+ A A-

Grekoromen güreşleri Milas’ta yapıldı

Güreş İl Temsilciliğimiz Faaliyet Programında yer alan "Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Grekoromen Güreş İl Birinciliği" müsabakaları Milas'ta yapıldı.

190118grekoromen_8e07b.jpg

Madalyaları süpürdüler

Milas Belediyespor Karate Kulübü 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde katıldığı Denizli Dorukspor Merkezi İller Arası Karate müsabakalarında fırtına gibi esti.

160118madalya_14c51.jpg

Kurumlar arası maçlar kıyasıya devam ediyor

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda kıyasıya bir mücadele yaşanıyor.

170118kurum_680af.jpg

“Böyle sahada futbolcu mu yetişir?”

Muğla Mahalli U19 Ligi takımlarından Yeni Milasspor ve Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarının karşılaşacağı maç, hava muhalefeti ve çamur tarlasına dönen Milas Şehir Stadyumu nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

150118saha.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin