A+ A A-

Milas Belediye Beçin Gençlikspor’da hazırlıklar devam ediyor

2019 - 2020 sezonu öncesinde Türkiye’nin her bölgesinde transferler yaparak kadrosunu güçlendiren Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı hafta sonu Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda karşı karşıya geleceği Menteşe Yerküpespor maçı öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

20112019becingencliksporhazirlik.jpg

Yeni Milasspor farklı kazandı

Muğla Süper Amatör küme takımlarından Yeni Milasspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya geldiği Bodrum Karaova Spor’u farklı skorlu mağlup ederek seyircisini adeta mest etti. 8-0 ‘lık galibiyet lige yeni bir başlangıç sinyalleri verdi…

19112019yenmilassporfarkli.jpg

Yeni Milasspor U 14 Takımı Evinde Kaybetti

Muğla Mahalli U 14 Ligi takımlarından Yeni Milasspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı Muğla Çağdaşspor müsabakasını 2 - 1 kaybetti.

19112019yenimilassporu14evindekaybetti.jpg

Adres Cafe Yeni Milasspora Kahvaltı verdi

Milas’ın seçkin mekânlarından Adres Cafe, kahvaltıda Yeni Milasspor futbol takımını konuk ederek çıkacağı Karaova Spor maçı öncesi takıma destek verdi…

19112019adrescafeyenimilasspor.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin