A+ A A-

Sezonu kırmızı kart görmeden tamamladılar

Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme’de uzun yıllardan beri yer alan, maddi sıkıntılar nedeniyle yıllardan beri alt yapısından yetiştirdiği sporcularla Bodrumu temsil eden Gündoğanspor 2018 - 2019 sezonunda ikinci amatör kümede hiç kırmızı kart görmeden ligi tamamladılar.

19072019kirmizikartgormeden.jpg

Ailece sporun her branşını çok seviyorlar

Eski futbolcu ve eski okul müdürü Abdullah Turhan, geçtiğimiz ay Hukuk Fakültesi’nden mezun olan kızı İzel Turhan ve atletizm yapan, Eğitim Fakültesi mezunu gelini Melisa Atçı; sporun her branşına olan ilgileriyle dikkat çekiyor

16072019ailecekcokseviyorlar.jpg

Güllüksporlu futbolculardan Kabotaj antrenmanı

Güllükspor’un genç futbolcuları, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde hem antrenman yaptı, hem de doyasıya eğlendi.

10072019gulluklusporcular.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin