A+ A A-

 

Dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi konumundaki Kılıç Deniz A.Ş. yönetimi ve personeli, Türk Kızılayı’na kan ve kök hücre bağışında bulundular.

120518kilicholding_bef37.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas’ta düzenli olarak haftanın belirli günlerinde kan ve kök hücre bağışı toplayan Türk Kızılayı, gezici kan toplama aracıyla da çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Kızılay’ın kan toplama aracı, Kılıç Holding’de kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenledi.
Kılıç Deniz A.Ş., olarak Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu olan holding yöneticileri ve personeli, önemli bir duyarlılık örneği sergileyerek kan bağışında bulundular ve kan bekleyen üçer kişinin hayata tutunmasını sağladılar. Bağışçılar ayrıca kök hücre bağışı da bulunarak hastalara şifa olmak için önemli birer adım attılar.
Kılıç Holding yönetimine ve personeline kan bağışı kampanyasına gösterdikleri duyarlılık ve katkılar için teşekkür eden Marmaris Birgül Gökmen Kızılay Kan Bağışı Merkezi’nde görevli Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Neşe Acaroğlu, “Kızılay’ın faaliyetleri hakkında Kılıç Holding yöneticilerine ve personeline bilgi verdik. Düzenli kan bağışçısı bilincinin oluşması için açıklamalarımız oldu. Ayrıca her bağışçı adına Türk Kızılay’ı tarafından fidan dikimi yapıldığını duyurduk. Bağışçılarımız kan bağışlarıyla fidan dikildiğini öğrenince ayrıca çok mutlu oldular. Türk Kızılay’ı adına kan bağışına önem veren Milas halkına da buradan teşekkür ediyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin