Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

Milas Devlet Hastanesi Pandemi Hastanesi İlan Edildi!

Dünyada ve Türkiye’de hayatın her alanında hissedilen koronavirüs salgını ile devletimiz alınan tedbir ve önlem kararları ile mücadele ediyor. Son olarak bölgemiz içerisinde Bodrum’da da bir vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açan salgın, Fethiye, Bodrum, Milas, Marmaris ve Menteşe’den gelen pozitif vaka iddiaları ile Milas’ın gündemine de çoktan en sıcak madde olarak yerleşmiş durumda.

Özel Haber: Milas Devlet Hastanesi Pandemi Hastanesi İlan Edildi!

Gazete büroları dezenfekte edildi

Muğla Büyükşehir Belediyesi sağlık ekipleri Muğla’da ki yerel gazetelerin ve cemiyetlerin binalarını Korona Virüs salgınına karşı dezenfekte etti. Günaydın Milas, Gazete Milas ve Menteşe Gazeteleri’nin çalışma alanları da dezenfekte edildi.
30032020Gazeteburolaridezenfekteedildi.jpg

Sağlık Çalışanları Önümüzdeki 3 Ay Boyunca İşlerini Terk Edemeyecekler

Yeni Koronavirüs Salgını ile mücadelede devletimizin etkin mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Aynı şekilde mücadelenin sürdürülebilmesini sağlayabilmek adına yeni kararlar, yeni tebliğler de ilgili kurumlara iletilmek üzere hazırlanıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından kurumlara gönderilen son genelgede konu, salgın sürecinde sağlık personelinin kuruluşlarından ayrılmaması ve kendi izolasyonunu mesai bitiminde gerçekleştirmek isteyenler için konaklama hizmeti, salgınla aktif mücadele boyunca ücretsiz olması konusu oldu.
27032020istifa.jpg

Girgin: “Koordinasyon Kurulu oluşturulmalı”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla’da kapsayıcı bir korona virüs salgını ile mücadele koordinasyon kurulunun oluşturulması gerektiğini ifade etti.
30032020GirginKoordinasyonKuruluolusturulmali.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin