A+ A A-

 

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ve parti üyeleri, Milas’ta bulunan oda ve dernekleri ziyaret etti.

200618mhp.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan, MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş, İlhan Şimşek ve Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, TÜRKAV Başkanı Aydın Çelebi, eski MHP Muğla Milletvekili Adayı Ferat Yüksel ve partililer; Milas’ta bulunan oda ve dernekleri ziyaret etti.
İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim ile görüşen MHP heyeti, daha sonra sırasıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi, Milas Muhtarlar Derneği ve Süt Birliğini ziyaret eti.
Oda, dernek ve STK’lara yaptıkları ziyaretlerde üyeler ve başkanlara Cumhur İttifakı ile ilgili açıklamalarda bulunan heyet, MHP’nin Türkiye için üzerine düşen tüm kaideleri yerine getireceğini belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin