A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı M. Yavuz Demir Milas ilçesinde merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Demir, “Artık benimle birlikte Muğla’da yeni bir dönem başlayacak. Bunu hissedeceksiniz. Siz muhtar olarak yapılabilecek hizmetler konusunda vatandaşlarımıza benim adıma kefil olabilirsiniz.” dedi.

130618yavuzdemir_b8afe.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Muğla Milletvekili Adayı M. Yavuz Demir, seçim çalışmaları kapsamında Milas ilçesindeki muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası lokalinde düzenlenen iftar yemeğinde Demir’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, İl Gençlik Kolları Başkanvekili Emre Güçlü, Kadın Kolları Başkanı Cemile Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Bingöl, Milletvekili Adayı H. Zafer Alkaya, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban’la birlikte yaklaşık yüz muhtar katıldı.
İftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada Milas’ın eski adıyla köy olan kırsal mahalle sayısında Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olduğuna dikkat çeken Demir, muhtarlık makamına ve muhtarlara özel bir önem verdiğini belirterek, “Değerli Milas muhtarlarım yoğun bir katılımla bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Beni birçoğunuz zaten tanıyorsunuz. 10 yıl boyunca Güllük’te belediye başkanlığı yaptım. Muhtarlarımın her zaman yanında oldum. Benimle beraber artık Muğla’da yeni bir dönem başlayacak. Çok kısa bir sürede bunu hissedeceksiniz. Uzun yıllar devlette görev yaptığım için bürokrasiyi çok iyi biliyorum. Ankara’ya gittiğimde devleti ve meclisin işleyişini tanımakla zaman kaybetmeyecek, hemen hizmetlere başlayacağım.” diye konuştu.
Yapılabilecek ve kamu yararı öncelikli hizmetler konusunda vatandaşlara Muğla Milletvekili Yavuz Demir olarak kefil olabileceklerini vurgulayan Demir, “Birçok mahallemizin çeşitli sorunları olduğunu biliyorum. Bu nedenle diyorum ki kamu yararı olan hizmetler noktasında benim adıma söz verip kefil olabilirsiniz.” dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, milletvekili adaylıklarında Milas’ın iki isimle temsil edildiğini hatırlatarak, “Milas’ımızın iki evladı eski belediye başkanımız Yavuz Demir ağabeyimiz ve doktorumuz Zafer Alkaya’yla birlikte karşınızdayız. Siz muhtarlarımıza büyük kıymet veriyoruz. İlçe Teşkilatı olarak görüşünüz bizler için önemsiz. Bu konuda bir kaygınız olmasın. Bilin ki, başınızın en küçük ağrısında bile biz AK Parti olarak sizlerleyiz.” dedi.
Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Çoban, Demir’e davet için teşekkür ederek, desteklerini bildirdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin