A+ A A-

 

Milaslı İYİ Partili kadınlar, Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener için topladıkları gün paralarını bağışladı.

260518gunparasi.jpg

Haber: Demet Leyne Turhan
İYİ Parti’ye gönül veren Milaslı kadınlar, Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener için biriktirdikleri gün paralarını bağışladı.
Türkiye’de ilk kez başlattıkları bağış kampanyasıyla Milaslı kadınlar, Akşener’e destek olmak amacıyla kadınlar arasında düzenledikleri ve ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yaptıkları günlerden topladıkları parayı dün bankaya giderek Akşener’in hesabına havale ettiler.
İYİ Partili kadınlar, daha önce Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyan öğrencilerin harçlıklarını Akşener’e gönderdiklerini ve bunun ardından gün paralarını gönderme kararı aldıklarını söylediler.
Gün paralarını bağışlayan Milaslı kadınlar; Meral Akşener’e destek olmak için böyle bir bağışta bulunduklarını ifade ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin