A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi.

110518gungor_ef9a9.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 5. Olağan Kongrede AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi.
Cengizhan Güngör?
1989 yılında İstanbul Fatih'de doğdu. Lise öğrenimine ABD'de Hiawatha High School da başlayıp Marmaris Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesinde tamamladı. 2008 yılında Santa Fe College'da ön lisans eğitimine başlayarak Florida Üniversitesinde Gıda Ekonomisi üzerine lisans eğitimini alarak üniversite eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılında Süt ve süt ürünleri üretimi yapan aile şirketlerinde iş hayatına başlamış, halen yönetici olarak görevine devam etmektedir. Siyasi hayatına 2014 yılında AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliğine seçilerek başlamış, aynı yıl içinde AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. 2016 yılında AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanmıştır.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin