A+ A A-

 

CHP’de milletvekilliği aday adaylığına, Muğla’dan 24 kişi başvurdu.

090518chp.jpg
Haber: Hamza Balandı
CHP’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları sona erdi. CHP’de 30 Nisan’da başlayan milletvekilliği aday adaylığı başvuruları itibariyle bitti.
Bu süreçte genel merkeze yapılan aday adaylığı başvurularının 2 bine ulaştığı belirtildi. Önceki seçimde İzmir’den aday olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu defa İstanbul’dan milletvekili aday adayı olacağı, 27. Dönem milletvekilliği için Muğla’dan 24 aday adayının başvurduğu öğrenildi.
Genel merkeze yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre; Süleyman Uslu, Emrah Doğu, Fevzi Topuz, Bilgi Taşkıran, Süleyman Girgin, Suat Özcan, Burak Erbay, Devrim Deniz Öztürk, Akın Üstündağ, Nurettin Demir, Aydın Tilkici, Yamaç Kaya, Emel Çakaloğlu, Fahrettin Üstün, Kazım Turan, Mürsel Alban, Nazmiye Halvaşi, Emine Yenilmez Aydemir, Kerim Cangır, Durmuş Ali Öztürk, Neşe Gökbel, Ayla Kara, Çiğdem Sandıkçıoğlu Başarır ve Yusuf Ziya Hıra aday adaylığı başvurusunda bulundu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin