A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için 100 bin imza kampanyasının 4 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacağını duyurdu.

030518aksener_ed9db.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Muğla İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile Genel Başkan Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza kampanyasının, 4 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacağını söyledi.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“24 Haziran genel seçimlerinde cumhurbaşkanlığı adaylığı için Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in aday olabilmesi adına gerekli olan 100 bin imza için Muğla merkez ve tüm ilçelerinde imza seferberliğini 4 Mayıs Cuma günü başlatıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener için 4 Mayıs 2018 Cuma günü Muğla merkez ve tüm ilçelerin İlçe Seçim Kurulu’nda 100 bin imza toplanması için ilk adımı atmış bulunacağız. Seçmenlerimizin, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener için toplanacak imza için, nüfus cüzdanı ile içe seçim kuruluna gitmeleri yeterli olacaktır. Öte yandan 18 yaşına girmiş her gencimiz de nüfusa kayıtlı olduğu yerin ilçe seçim kuruluna gitmek suretiyle de kampanyaya katılabilirler.”
Başkan Çayırlı, açıklamanın devamında şu ifadeleri kullandı: “Tüm hemşehrilerimizin ‘tek adam’ rejimine, bu kötü gidişata ‘dur’ demek için imza vereceklerine gönülden inanıyor ve onlara güveniyoruz. 4-9 Mayıs tarihleri arasında sabah 08.00, akşam 20.00 saatleri arasında imza verme işlemi devam edecektir. Cumhuriyet değerlerini benimsemiş, demokrasiden ödün vermeyen parlamenter sistemin tekrar geri gelmesi için olmazsa olmazımız, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin cumhurbaşkanı olmasıdır. Tüm hemşehrilerimize çağrımız, ‘Artık yeter diyorsan’, ‘millet olarak benim de sözüm geçsin diyorsan’ tek adamın rejimi başkanlığı istemiyorum imza kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin