A+ A A-

 

Bornova Devlete Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, AK Parti'den Muğla milletvekilliği aday adaylığı için istifa edip personeliyle vedalaştı.
Haber: Gülşah Baştaşkın

270418alkaya_e3e5c.jpg
2003’ten itibaren 9 yıl Milas 75. 75. Yıl Devlet Hastanesinde de görev yapmış olan Bornova Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. H. Zafer Alkaya, İzmir Sağlık Müdürlüğüne istifasını sunduktan sonra hastane çalışanlarına veda etti.
Duygusal anların yaşandığı toplantıda Bornova Devlet Hastanesi ailesinin bir üyesi olmaktan onur duyduğu bu hastanede ekip olarak çok kısa zamanda birlikte hastaneyi açılışa hazırlayarak İzmir’in en iyi hastanesi olma yolunda adımlar attıklarını söyleyen Başhekim Alkaya, bu konudaki gayretleri için hekim arkadaşlarına ve hastane çalışanlarına teşekkür etti. Memuriyet hayatı boyunca gerek hekim gerek yönetici olarak çalıştığı sürelerde insan odaklı çalıştığını, özellikle yöneticilik süresince adil yönetim hedefiyle hasta memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetini de önemsediği ifade eden Alkaya, mutlu hizmetin mutlu çalışanla sağlanabileceği gerçeğiyle çalışanların yöneticisi değil hadimi bilinciyle her türlü sorunların üzerine ivedilikle gittiklerini söyledi. Yöneticilik kadar siyasetin de ülke ve insanlar için hizmet sunum sahası olduğunu söyleyen Alkaya, sahadan ve dostlarından böyle talep geldiği için istifa etme kararı aldığını söyledi. Dr. Alkaya, bundan sonra enerjisini ve tecrübesini yöneticilik de olduğu gibi 7/24 çalışarak yeni projelerle Muğla’yı mevcut konumundan daha ileri taşımayı hedeflediğini kaydetti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin