A+ A A-

 

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Başkan Özcan, milletvekili aday adayı olacağı açıklamasının ardından CHP Milas İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.

260418chpozcan_4a8e1.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, 24 Haziran 2018’de yapılacak olan genel seçimlerde CHP’den milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. CHP Milas İlçe Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada, Başkan Özcan milletvekili aday adayı olduğu için CHP Milas İlçe Başkanlığından istifa ettiğini kaydetti.
CHP Milas İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıya; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Başkan Özcan, milletvekili aday adaylığı için yaptığı açıklamada özgeçmişinden bahsetti. Uzun yıllardır CHP Milas İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğünü kaydeden Özcan, 24 Haziran’daki genel seçimlerde Muğla’dan CHP milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini söyledi.
Milletvekili aday adayı açıklaması sonrasında ise Başkan Özcan, yürüttüğü CHP Milas İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Açıklamaların ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Özcan’a her zaman destek olacaklarını ifade etti.
Başkan Özcan’ın istifasının ardından CHP Milas İlçe Başkanlığı görevine gelecek olan kişinin ilerleyen günlerde açıklanacağı kaydedildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin