A+ A A-

 

Vatan Partisi Milas İlçe Başkanlığı, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in genel seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için dün Milas Şehir Parkı’nda imza kampanyası başlattı.

270418vatan.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in; 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için gereken 100 bin imzanın toplanması sebebiyle dün saat 10.00 Milas Şehir Parkı’nda, Vatan Partisi Milas İlçe Başkanlığı tarafından imza kampanyası başlatıldı.
Vatan Partisi Milas İlçe Başkanı Gülabi Demir, imza kampanyası çalışması hakkında yaptığı açıklamada şunlara değindi: “Vatan Partisi Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in, cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için 100 bin adet imza gerekiyor. Biz de bu nedenle, Milas’ta ve Türkiye genelinde imza kampanyası başlattık. İmza kampanyamız; 26-29 Nisan tarihleri ve 1-8 Mayıs tarihleri arasında, Milas Şehir Parkı’nda gün boyu sürecektir. Şu ana kadar yaklaşık 250 imzaya ulaştık. İmza kampanyamıza destek vermeye tüm Milas halkını davet ediyorum.”
Öte yandan Başkan Demir; şu ana kadar Türkiye genelinde 70 bin imza topladıklarını ve toplamaya devam edeceklerinin altını çizdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin