A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin’e makamında ziyaret gerçekleştirdi.

260418iyiparti.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz gün saat 15.00’te gerçekleştirilen ziyarette; İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Sezgin’e İYİ Parti olarak Türkiye’ye huzur getirmek istediklerini ve kimseyi ötekileştirmemek, milli birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bu yola çıktıklarını kaydetti. Başkan Çayırlı ayrıca Atatürk’ün çizdiği yolda da ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.
Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası’nın misyonunu aktaran Başkan Sezgin, Başkan Çayırlı’ya nezaket ziyareti için teşekkür ederek, memnuniyetini ifade etti. Başkan Çayırlı ve yönetim kurulu üyelerine, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Ziyaret, çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin