A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, seçimlerinin erkene alınmasına ilişkin açıklamada bulundu.

200418ozturk.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin erkene alınmasına 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olmasına ilişkin sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.
Öztürk mesajında; “Yine tarihi bir dönemeçte liderimizin önderliğinde tarihi bir karar aldık. Mesele millet ve devlet meselesi ise her koşulda ve şartta görevimiz ne olursa olsun sonuna kadar davamızın. Ve liderimizin yanındayım. Bir kez daha tarih yazmaya. Yine yollara revan olmaya ve Recep Tayyip Erdoğan’la yol yürümeye var mısınız? Sonuna kadar hangi koşulda olursa olsun Recep Tayyip Erdoğan ve onun davasının yanında bu davanın hizmetkârıyız. Erken seçim kararı ülkemize, milletimize ve davamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin