A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, partiye katılan yeni üyelere düzenlenen törenle parti rozetlerini taktı.

160418iyiparti.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı yeni yönetiminin göreve başlamasının ardından gerçekleştirilen üye çalışmaları kapsamında partiye üye olan 15 kişi için, rozet takma töreni yapıldı.
İlçe binasında düzenlenen rozet törenine; İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Rozet takma töreninde konuşan, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı “Milas’ta kısa sürede İYİ Parti’ye gönül vermiş arkadaşlarımızın üyelikleri yapılmıştı. Bugün de onlara rozet takacağız ve İYİ Parti’ye katılacaklar. Bu katılımlarla partimiz daha da büyüyecek. Yeni katılan arkadaşlarımızla büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha dile getireceğiz” dedi.
Etkinlik, yeni üyelere rozet takılmasının ardından sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin