A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, parti binasında düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda, İYİ Parti bir ay içerisinde yaptığı etkinlikleri değerlendirerek basın mensuplarıyla paylaştı.

020418iyiparti.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, Menteşe Caddesi’nde bulunan parti binasında düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla buluştu. Düzenlenen toplantıda, İYİ Parti bir ay içerisinde yaptığı etkinlikleri değerlendirdi.
Yeni kurulmasına rağmen güzel bir ivme kazandıklarını belirten İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, katıldıkları ve düzenledikleri etkinlikleri yerel basın mensubuyla paylaştı.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, nisan ayı sonunda İYİ Parti Milas Gençlik Kolları Başkanlığı adaylarının belirleneceğini kaydettikten sonra, “Henüz yeni kurulmamıza rağmen şu ana kadar vatandaşlarımızdan güzel ve olumlu tepkiler aldık. Yeni bir parti olduğumuzdan, düzenimizi kurmaya çalışıyoruz. Mahalle temsilciliği için Milas’ın çeşitli yerlerine ziyaret gerçekleştirerek, halkla buluştuk. Mart ayı içerisinde, ilçemizde düzenlenen etkinliklere katıldık. Yine 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası dolayısıyla, bu vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizin ruhu için parti binamızın önünde lokma döktürdük. Nisan ayının sonuna doğru, İYİ Parti Milas Gençlik Kolları Başkanı adayımızı belirleyeceğiz. Biz, işi hızlandırmadan yavaşça ve emin adımlarla yapmak istiyoruz. Tüzüğümüz gereği, Kadın Kolları Başkanlığı seçimi yapmayacağız. Seçilecek olan İYİ Parti Milas Gençlik Kolları Başkanlığında, 30 yaşını geçmemiş genç bir kadın arkadaşımızı görmek istiyoruz. Kadınlarımıza önem ve değer veriyoruz. Kadınlarımızı ayrıştırmayacağız. İYİ Parti’nin etkinlikleri, nisan ayı içerisinde de devam edecektir. Sizlere, önümüzdeki süreçte tekrar değerlendirme toplantısıyla bir arada olmayı umut ediyorum.” dedi.
Başkan Çayırlı’nın ardından İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı Yöneticileri basın mensuplarına, nisan ayında yapacak oldukları etkinlikler hakkında geniş kapsamlı bilgi verdi.
Toplantı, basın mensuplarıyla yapılan karşılıklı istişarelerin ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin