A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, düzenlediği toplantıda basınla bir araya geldi. Her görüşten kişilerin, hoşgörü altında ortak paydada birleştiğini ifade eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, güçlü ve huzurlu bir Türkiye için çalışacaklarını kaydetti.

120318mozaik.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz cumartesi günü parti binasında gerçekleştirdiği toplantıyla yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Düzenlenen toplantıda; basının görüşlerini ve fikirlerini alan İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri istişarelerde bulundu.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığının kurulmasından bugüne kadar gerçekleştirilen etkinliklerde, alınan başarıların ve tepkilerin olumlu olduğuna değinen Başkan Çayırlı; oldukça durumdan memnun oldukları ifade etti.
İYİ Parti çatısı altında her görüşten ve partiden üyelerin, tek bir amaçla hoşgörü içerisinde bulunduğuna dikkat çeken Başkan Çayırlı: “Yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen güzel bir ivme kaydettik. Kısıtlı imkânlar içerisinde, partili üyelerimizin destekleriyle, kendi çabalarımızla her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle, insanlarla gönül bağı kuruyoruz. İYİ Parti’nin çatısı altında; her partiden ve her görüşten insan tek bir amaçla toplantı. Biz bir Türkiye mozaiği oluşturacağız. Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak istiyoruz.” dedi.
“KADINLARI AYRIŞTIRMAYACAĞIZ”
Yakın zamanda İYİ Parti Milas Gençlik Kolları Başkanlığı seçimlerini gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Çayırlı, şunları söyledi: “İYİ Parti Milas Gençlik Kolları Başkanlığı seçimlerini yakında gerçekleştireceğiz. Kadın Kollarının, bir ayrımcı düşünce olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sadece Gençlik Kolları seçimini yapacağız. Kadınlarımızı, ötekileştirmek istemiyoruz. Ama Gençlik Kolları için kadın bir başkan düşünüyoruz. Hayırlısı olsun her şey için. Şu ana kadar vatandaşlarımızdan gelen tepkiler çok güzel. Partililerimizin gerçekleştirdiği etkinliklere, yoğun ilgi gösteriliyor.”
Başkan Çayırlı’nın konuşmalarının ardından İYİ Parti Milas İlçe Başkan Vekili Sibel Metin ve basın sözcüleri; İYİ Parti’nin yaptığı etkinlikleri basınla paylaştı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde; Milaslı kadınları bilgilendirmek için bir kadın hakları kılavuzu oluşturduklarını belirten partililer, yaklaşık 5 bin broşür dağıttıklarını ve en güzel yanının dağıtılan broşürlerin yerlere atılmadığını kaydettiler.
Kadınların, kılavuzlarla bilgilendirildiğini ve bu özveriden dolayı kendilerine kadınlardan iyi dönüşler yapıldığını ifade eden partililer, durumdan memnun olduklarını söyledi.
Ardından gelecek aylarda yapılacak olan etkinlikler konuşuldu ve Milas’ın bir deprem haritasının oluşturulması gerektiğinin altı çizildi.
Toplantı, yapılan karşılıklı sohbetlerin ardından son buldu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin