A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı, danışma toplantısı gerçekleştirdi.

070318chp.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı, Hacı Apti Mahallesi’nde danışma toplantısı gerçekleştirdi.
CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda, CHP ön seçim delegeleriyle bir araya gelindi.
Gerçekleştirilen toplantıya; CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Sekreter Hüseyin Çöllüoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yaşar, Mustafa Özgülergil, Akansu Özgül, CHP İlçe Gençlik
Kolları Başkanı Göksel Billur ve kadın kolları üyelerinin katıldığı danışma toplantısında, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.
Toplantıya katılan mahalle delegelerinin düşüncelerini dinleyen Başkan Özcan, Afrin’de ülkemizin güvenliği için çarpışan kahraman askerlerimize başarılar diledi. Çatışmada hayatını kaybedenler için Allah’tan rahmet, yaralananlar içinde acil şifalar dileğinde bulundu.
CHP İlçe Başkanı Suat Özcan; sandık güvenliğiyle ilgili parti üst yönetiminin yapmakta olduğu, diğer partilerden görüşmeler hakkında bilgi verdi.
Özcan; Milas’taki sandıkların güvenliğinden, her mahalledeki delege ve üyelerimize görevler düştüğüne vurgu yaptı. Danışma toplantısına katılan her bireyin düşüncelerini dinleyen Başkan Özcan, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin