A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim’e makamında ziyaret gerçekleştirdi.

280218iyiparti.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Dün saat 13.30’da gerçekleştirilen ziyarette; İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, geçtiğimiz ay yapılan olağan genel kurulda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim’i tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.
Başkan Çayırlı; yönetim kurulu üyelerini takdim ettikten sonra İYİ Parti’nin amacını anlatarak, “Biz, İYİ Parti olarak Türkiye’ye huzur getirmek istiyoruz. Kimseyi ötekileştirmemek, milli birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bu yola çıktık. Atatürk’ün çizdiği yolda da ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.
Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın misyonunu aktaran Başkan Devrim, Başkan Çayırlı’ya nezaket ziyareti için teşekkür ederek, memnuniyetini ifade etti. Başkan Çayırlı ve yönetim kurulu üyelerine, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Ziyaret, çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin