A+ A A-

 

AK Parti Genel Merkez tarafından, AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanlığına Cemile Özdemir görevlendirildi.

140218kadinkollari_e2f57.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanlığına Cemile Özdemir görevlendirildi.
Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada AK Parti Milas Kadın Kolları Başkanlığına kendisini layık gören herkese teşekkür ederek: “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığının mülakatları sonucu, Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak seçildim. Beni bu görev için aday gösteren, başaracağıma inanan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar’a, Necla Vatansever başkanıma ve tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Ayrıca diğer ilçelerde kadın kolları başkanı olarak seçilen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin