A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları, Afrin operasyonunda olası bir ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışında bulundu. İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen kampanyaya, AK Parti Milas Gençlik Kolları, ilçe gençlik kollarının yanı sıra kadın kolları, parti yöneticileri ve vatandaşlar da katıldı.

300118akparti_6c65b.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları, Afrin operasyonunda olası bir ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışı yaptı.
Kan bağışına, AK Parti Milas Gençlik Kolları Başkanlığına da destek verdi. Bağışa; AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Gençlik Kolları Başkanı Kadir Bingöl, ilçe başkanları, ilçe gençlik kolları başkanları, kadın kolları ve vatandaşlar katıldı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bilindiği gibi Mehmetçiğimiz Afrin’de şanlı tarihimize yeni bir sayfa eklemek, mazlumun yanında olmak , ülkemizin ve milletimizin güvenliğini sağlamak adına bir operasyon gerçekleştiriyor. Millet olarak dualarımızla Mehmetçiğimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bu gün gençlik kolları olarak istedik ki olası ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan bağışında bulunalım. Kızılay yetkililerimizle görüştüğümüzde ülke genelinde kan ihtiyacının olduğunu ve bu çalışmanın çok yerinde olacağını öğrendik. Böyle bir çalışma başlattık. Gençlik kollarımızın öncülüğünde ve tüm vatandaşlarımızın katılımlarıyla yapılan kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyor, Rabbimden Mehmetçiğimize başarılar niyaz ediyorum.” dedi.
AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ise “AK Gençlik her zaman olduğu gibi yine örnek bir davranış sergilemiştir. Mehmetçiğimiz adına yapılan ve ihtiyaç sahibi herkese ulaştırılmak üzere Kızılay’ımıza kan bağışında bulunuyoruz. Rabbim Mehmetçiğimizin ve bu operasyonda görev alan tüm görevlilerimizin yanında olsun. Onlar mazlumun duasını almak, milletimizi ve devletimizi korumak adına oradalar. Bizler onların başarıları ile gurur duyuyor, her zafer haberini aldığımızda mesut oluyoruz. Şimdilik elimizden gelen kan bağışında bulunmaktır. Yeri ve zamanı geldiğinde de canımızı bağışlamaya hazırız. Gençlik kolları başkanıma ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye kaydetti.
AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, “Afrin'de Zeytindalı harekâtında görevli Mehmetçiğimiz için Muğla AK Parti İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu kan bağışı programına katılan, AK Parti Milas Gençlik Kollarımıza göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.
Kan bağışı kampanyası AK Parti İl Başkanlığı binasında, saat 18.30’a kadar partililerin ve vatandaşların katılımları ile devam etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin