A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Örgütü Gençlik Kolları Başkanlığı’nın geçtiğimiz pazar günü yapılan olağan kongresinde başkanlığa Milaslı Bekir Perçin getirildi.

08012017secimanset_59087.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Örgütü Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 7 Ocak Pazar günü yapılan olağan kongrede, Milaslı Bekir Perçin başkan seçildi. Kongrede kırmızı listeyle aday olan Perçin, oyların çoğunluğunu alarak yeni başkan oldu. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Perçin, “Gerçekleştirdiğimiz CHP Muğla Gençlik Örgütü Olağan Kongremizde delegelerimizin takdiriyle göreve getirildik. Bizi bu süreçte yalnız bırakmayan, yanımızda olan tüm dostlarımıza, parti büyüklerimize, yoldaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Dediğimiz gibi amacımız artık bu zorlu süreçte daha fazla mücadele etmek ve düşmana inat yaşamak olacak. Kaybeden olmadı; çünkü bizim partimizde kaybeden olmaz, her zaman kazanan, mücadele edenler olur. Bu yolda da artık yan yana değil kol kola girme vaktidir. Bize bu yolda yalnız olmadığımızı gösterdiniz. Yoldaşlık ruhunun ne kadar önemli olduğunu o salonda bir kez daha gösterdiniz. Herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Olacak. Kazanan Gençliğin Mücadelesi Olacak” ifadelerini kullandı.
Perçin’in başkanlığında oluşan yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor: Nurten Burçin Aslan, Sadettin Kuyucu, Çağdaş Çalıkoğlu, Ayşegül Keser, Emre Şahin, Selin Özcan, Mehmet Duruş, Gökhan Biter, Volkan Çağırkan, Seçkin Çağlar Dirican, Eda Çetinkaya, Hayri Akkaş, Mehmet Engin Yıldızhan, Feriştaş Atasever Kaşıkçı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin