A+ A A-

 

AK Parti Muğla Teşkilatları, geçtiğimiz günlerde bir radyo programında ülke genelinde tartışma yaratan açıklamalarda bulunan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan hakkında suç duyurusunda bulundu.

030117aldan_457c7.jpg
Haber Merkezi
Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve diğer ilçe başkanları, geçtiğimiz günlerde radyo programında büyük tartışma yaratan açıklamalarda bulunan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan hakkında suç duyurusunda bulundu. Hep birlikte Muğla Adliyesine gelen AK Parti Muğla teşkilat yöneticileri ve üyeleri, Milletvekili Aldan’ın açıklamalarıyla ilgili suç duyurusunda bulunarak basın açıklaması düzenlediler.
Aldan’ın açıklamalarına tepki gösteren AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, “Kimse bu aziz millete hakaret edemez. 15 Temmuz Günü Sokağa çıkan, şehadete koşan herkesi saygıyla yad ediyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Gazilerimize hayırlı ömürler diliyoruz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin