A+ A A-

 

CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan’ın, bir radyo programında konuştuğu skandal sözlere tepkiler sürüyor. CHP’li Vekil Aldan’a, bir tepki de AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar’dan geldi.

271217acar_33727.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir radyo programında, 15 Temmuz’da FETÖ’cülere geçit vermeyen vatandaşlar hakkında sarf ettiği sözlere tepkiler çığ gibi büyüyor.
CHP’li Vekil Aldan’a bir tepki de AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar’dan geldi. Aldan’ın sözlerini şiddetle kınadığını ifade eden Acar, “'Vatanımız, bayrağımız için 15 Temmuz’da tankların önüne yatan, silahın namlusunun önüne kendini siper eden bu aziz millete ‘it’ diyen; milletvekilliğinden yoksun edebini bozmuş CHP’li Ömer Süha Aldan’ı şiddetle kınıyor ve bu kahraman milletten özür dilemeye davet ediyorum.” diye kaydetti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin