A+ A A-

 

CHP Milas Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, gerçekleştirilen olağan kongreyle yeniden göreve seçilerek güven tazeledi.

121217naz.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
CHP Milas Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, gerçekleştirilen olağan kongreyle yeniden göreve seçilerek güven tazeledi.
Hafta sonu Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Sahnesi’nde gerçekleşen kongreye; CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Sandıkçıoğlu Başarır, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, belediye meclis üyeleri, CHP Milas ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları, CKD Milas Şubesi Başkanı Gülden Sökelioğlu ve partililerin katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Naz, 2 yıllık faaliyet raporunu ibra etti.
Raporların okunmasının ardından seçime geçildi. Seçimde tek aday olan Berrin Naz, yeniden güven tazeleyerek CHP Milas Kadın Kolları Başkanlığına seçildi.
Berrin Naz başkanlığındaki yeni kadın kolları yönetimi şu isimlerden oluştu:
Şenay Uysal, Meral Samyürek, Elif Tokat, Nurgül Çöllüoğlu, Ayşe Güzide Cereren, Aslı Özgün, Rezzan Kaçmaz, Filiz Oğuzhan ve Birgül Oruç.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin