A+ A A-

 

Milaslı CHP’li kadınlar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi grup toplantısına yöresel kıyafetlerle katıldı. Milaslı kadınlar, toplantıda ilgi odağı oldu.

071217yoresel.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
CHP Milas İlçe Başkanlığı Kadın Kolları üyesi Milaslı kadınlar, ilçeye özgü yöresel kıyafetlerle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi grup toplantısına katıldı.
Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, CHP Milas İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz ve CHP’li Milaslı kadınlar katılım sağladı.
CHP’nin grup toplantısı, on binlerce kadın üye katılımıyla 5 Aralık Dünya Kadın Hakları günü ve Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı’nın veriliş gününde gerçekleştirildi.
Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ve CHP Milas İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, giydikleri yöresel kıyafetle herkesin ilgi odağı oldu. Mat ve Naz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla da yöresel kıyafetleriyle birlikte fotoğraf çektirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin