A+ A A-

 

Hedeflerinin yeniden güçlü Türkiye olduğunu ifade eden Eski Anavatan Partisi Muğla İl Başkanı Şenol Altındağ, Anavatan Partisi’nin yeniden siyasi hayatına başladığını belirtti.

161117hedef_19aab.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Eski Anavatan Partisi Muğla İl Başkanı Şenol Altındağ, Anavatan Partisi’nin yeniden siyasi hayatına başladığını ifade ederek açıklamalarda bulundu. Hedeflerinin yeğniden güçlü bir Türkiye’yi inşa etmek olduğunu söyleyen Altındağ, “Yeniden kurulduk geliyoruz. Anavatan Partisi 16 Nisan referandumunda ikinci sırada yerini almış, siyasi hayatına yeniden başlamıştır. AK Parti’ye oy verenler bunaldı artık ama yeni kurulan partiye de gitmiyorlar. Anap’ın güçlenmesi demokrasi adına büyük bir kazanç ama biz müthiş bir mücadele örneği veriyoruz.” dedi.
“9 PARTİDEN BİRİ ANAVATAN OLUR”
Seçim olsa 9 partinin seçime gideceğini ve bu partilerden birinin Anavatan Partisi olacağını söyleyen Altındağ, açıklamasında şunları kaydet: “Biz yeniden Türk siyasetinin hoşgörüye ve uzlaşıya ihtiyacı olduğunu ve bu hakaret dilinin, bu nefret dilinin, bu ötekileştirme dilinin insanları yorduğunu hem ekonomik olarak hem zihinsel, asayiş ve güvenlik anlamında çok sıkıntılı bir süreç içerisinde olduğu görüyoruz. Bu durumdan bir çıkış aranıyor. Ama başka bir ülkenin farklı tehlikeli senaryolara gitmesini istemiyoruz. Ülkemizi yeni maceralara sürüklemekten kurtaralım. Ülkede iktidar değişimi mutlaka olacak. Türkiye’nin Anavatan Partisi’ne ihtiyacı olduğunu bildiririm. Halka hizmet hakka hizmettir.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin