A+ A A-

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

311017mhp.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, MHP Kadın Kolları Başkanı Zeynep Dilek Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sefa Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
“SUSKUNLUK, BİLGİSİZLİK DEMEK DEĞİLDİR”
Basın mensuplarıyla buluştuğu kahvaltı etkinliğinde konuşan MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, şunları kaydetti: “1952’de siyasi platformda adı konulan Türkçülük-Turancılık ülküsünün bugünkü adı Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Oğuz Kağan’ın vasiyetinden, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılâplarından ayrılmadan; binlerce yıldan bu yana Türk mevcudiyetinin yılmaz bekçileri olmaya devam eden Türkçülük idealizmi, Kavimler Göçü’yle başlayan şark meselesini, haçlı seferlerini, megola ideayı unutmadığı gibi Bin yılın başkaldırısını da unutmuş değildir. Şeytan hangi kılıkta çıkarsa çıksın karşımıza, ‘Kökü dışarıda’ olan tüm saldırılara, tüm oyunlara ve onun yerli işbirlikçilerine karşı ülkücüler uyanık ve dimdik ayaktadır. Suskunluk, bilgisizlik demek değildir. Sessiz sedasız ve bilgece hareket, daima hedefe ulaşan en emin yoldur. Uğruna maddi ve manevi kayıplarını göze aldığımız milletimiz; üzerine sinsice çöken pusu sizin pençelerimiz dağıttığında fark edecektir.”
Yılmaz, kimsenin güdümünde olmadıklarının altını çizerek: “Kimsenin Elbette biz bir ödül ya da taktik peşinde değiliz, tüm perde açılıp da her şey ortaya çıktığında vatan neferleri de açıkça belli olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi, milletinin yolunu ve dünyasını aydınlatmaya herhangi bir amaç ya da aracıya ihtiyaç duymadan salt kendi çabası, kanındaki asalete varacaktır. Siyaset; dünyanın, bölgenin, devletimizin, milletimizin başına musallat olan emperyal güçlerin istediği, yönlendirdiği şey değil ama onunla ve ona bilerek ya da bilmeyerek tabi olanlarla mücadele sanatıdır. Bölgemizde iki kutuplu mücadele, 50 yıl önce olduğu gibi 30 yıl önce de olduğu gibi devam etmektedir ve millet olarak bizim kimsenin eksenine girmeye niyetimiz yok ya da şöyle söyleyelim, Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim yok. Her kutup kendi uzantısını görmek ve kullanmak istiyor, çok şükür biz çocuk yaşta ettiğimiz ülkücü yeminimize sadık kalacağız ve nereden beslenirse beslensin, nereden komut alırsa alsın kimsenin güdümünde olmayacağız. Ne mutlu Türk’üm diyene!” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Gazetecilerle istişarenin oldukça verimli geçtiğini kaydeden Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, etkinliğe katılan gazetecilere teşekkür etti.
Kahvaltı, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin