A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas’a Sosyal Hizmet Merkezi açılacağının müjdesini verdi.

271017ozturk.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, daha önce Menteşe, Fethiye ve Köyceğiz ilçelerinde açılarak hizmete giren Sosyal Hizmet Merkezlerinin yenilerinin Milas ve Bodrum'da açılacağını açıkladı.
Sosyal Hizmet Merkezlerinin; çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı, şehit yakını ve gaziler ile ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini bir arada sunulmasına yönelik merkezler olduğunu belirten Öztürk, “Milletvekili arkadaşım Hasan Özyer ile birlikte bakanlık nezdindeki girişimlerimiz sonucu, Milas ve Bodrum Sosyal Hizmet Merkezlerimizin bina kiralama işlemleri tamamlanmış olup, hizmete açılması yönündeki çalışmalar devam etmektedir. Marmaris Sosyal Hizmet Merkezinin açılış işlemleri için ise bina tespiti ve kiralama işlemleri sürdürülmekte olup 2017 yılı sonuna kadar, açılması hedeflenmektedir.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin