A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Mehmet Bekaroğlu ve Sezgin Tanrıkulu'nun sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalara tepki gösterdi.

091017kadem_fea4e.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Seydikemer ilçesinde yakalanan terör örgütü üyelerine yönelik yapılan operasyonda, teröristlerin kelepçelenme biçimi üzerine Mehmet Bekaroğlu’nun sosyal medya üzerinden “Terörist bile olsa ters kelepçe ile yüz üstü yatırmak insanlık suçudur açıklamasına ve Sezgin Tanrıkulu’nun “Bu fotoğraf hiç unutulmaz ve insan hakları ihlalleri sabıka kaydınıza hiç silinmeyecek şekilde yazılacak” şeklinde yaptıkları açıklamalara tepki gösterdi. İl Başkanı Mete yaptığı açıklamada, “Rahatsız oldukları terörist fotoğraflarından ziyade, kendilerini şehit cenazelerinde babasının tabutuna sarılan çocukların, mezar başında toprağı avuçlayıp hıçkıra hıçkıra ağlayan annelerin fotoğraflarına da zaman ayırmalarını isterim. Malum açıklamaları yapan, hangi kaygı ve düşünce ile hareket ettiklerini bir türlü anlayamadığımız, CHP milletvekillerine şunu ifade etmeliyiz ki; Muğlalı hemşerilerimizin güvenliği teröristlerin kelepçelerinden çok daha önemlidir. Bizi mutlu eden bu başarılı operasyonlar, güvenlik güçlerimizin çalışmaları ve milletimizin desteği ile onları üzmeye devam edecektir. Bu düşüncelerle tüm şehitlerimize rahmet dilerken CHP milletvekillerini de başta Muğlalı vatandaşlarımız olmak üzere kamuoyunun vicdanına havale ediyorum” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin