A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşunun 16. Yılı sebebi ile yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

170817akparti.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşunun 16. Yılı sebebi ile yazılı bir kutlama mesajı yayınladı. Mete açıklamasında, Siyasetin merkezine insanı alarak, insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu ilke edinen Ak Partinin 16. Kuruluş yıldönümüne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.
İl Başkanı Kadem Mete açıklamasına şöyle devam etti, “Hayatını milletinin hizmetine vakfeden kadroların adresi olan Ak Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu o azim ve inançla, milletimizin teveccühü ile bugün ilk günkü gibi kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor. Önümüze çıkartılan onca engele, bir gecede icat edilen krizlere, temeli olmayan kapatma davalarına, uluslararası bazı odakların türlü kumpaslarına ve ihanet çetesinin 15 Temmuz’daki hainliğine rağmen milletimizin desteği ile her zaman ayakta durmayı başarmış olan partimiz, elbette dertlere çare olmaya devam edecektir. Dünyanın neresinde bir zulüm varsa, neresinde bir haksızlık varsa Ak Parti orada olacaktır”.
Mete açıklamasını şöyle sonlandırdı, “Bu gün ilk günkü aşkla yolda olmanın, ilk günkü heyecanı yüreklerimizde yaşamanın haklı gururunu bizlere yaşatan Rabbime şükürler ediyorum. Bu kutlu davamızı bu günlere taşıyan her bir kardeşimize şükranlarımı sunuyorum. Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere kuruluşundan bu güne emek veren isimsiz kahramanlarımız saygıyla anıyor, ebediyete intikal edenlere Rabbimden rahmet niyaz ediyorum. Partimizin 16. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin