A+ A A-

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara’da gerçekleştirilen İl Başkanları toplantısının ardından kongre sürecine ilişkin detaylar açıklandı.
Haber: Yunus Emre Demirtaş

05072017akpartimanset.jpg
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il binasında gerçekleşen basın toplantısında kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Muğla’da sürecin 19 Ağustos’ta başlayacağını açıklayan Mete, 3 Temmuz itibariyle delege dağılım listeleri ilamının başladığını, 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü de ilçe delege seçimlerinin başlayacağını söyledi.
Delege seçimlerinin 26 Temmuz’a kadar tamamlanacağını hatırlatan Mete, 19 Ağustos tarihinde ilçe kongrelerine başlanacağına ve 12 Kasım 2017 tarihine kadar tamamlanacağına işaret etti.
18 Kasım 2017 tarihinde başlayacak il kongrelerinin 25 Şubat 2017 Pazar gününe kadar tamamlanacağını dile getiren Mete, 2018 yılı Mart ayı içerisinde büyük kongre yapılacağını, büyük kongreye ve 2019 seçimlerine yenilenmiş kadrolarla gidileceğini açıkladı. Açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bazı teşkilatlara yönelik ‘metal yorgunluğu görüyorum’ tespitinin başka noktalara çekildiğini vurgulayan Mete, 81 il başkanının istifasının isteneceği yönündeki iddiaların da gerçeği yansıtmadığını belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin