A+ A A-

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti genel başkanlığına seçildiği olağanüstü kongrede Muğla'dan Bülent Karakuş, partinin karar organına seçildi.

230517karakusakparti.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Ankara'da düzenlenen AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bin 414 oyla 998 gün aradan sonra yeniden genel başkan seçildi.
Kongrede AK Parti'nin yeni MKYK (Merkez Karar Yönetim Kurulu) listesi de belli oldu. Recep Tayyip Erdoğan’ın A Takımı olarak nitelendirilen 50 kişilik MKYK üyeliğine Muğla’dan; Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş seçildi. Bir önceki dönem görev yapan Yelda Erol Gökcan ise yeni kurulda yer almadı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin