A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, il genelinde referandum çalışmalarına hız verdi. Öztürk, mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlara referandum sürecini anlattı.

030417ozturk.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, referandum çalışmalarına mesai kavramı tanımadan devam ediyor.
Öztürk bu kapsamda; Ula’nın Gökçe, Akçapınar, Şirinköy, Kızılyaka, Sarayyanı, Kızılağaç Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlara referandum sürecini anlattı. Milletvekili Öztürk, referandum çalışması kapsamında ziyaret ettikleri vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisinin, vatan, millet ve bayrak aşkının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini anlatarak, “Ellerini öptüğümüz büyüklerimizin duasını aldık. Reisimize gönderdikleri selamları ileteceğimize söz verdik. Ziyaret ettiğimiz her mahallede, milletin iradesinin köy kahvelerine kadar yansıdığını gördük. Ula ilçemizdeki coşku, birlik ve beraberlik içindeki güçlü Türkiye kararının habercisi. Muhabbetle kucaklaştığımız vatandaşlarımız daha güçlü Türkiye için “Kararımız Evet” diyor.” dedi.
Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü “İnsanlarımız, yeni sistemin ülkemizin istikrar ve güven ortamında hızla güçlenmesini ve büyümesini sağlayacağının farkında. Muğla’nın her köşesi geleceğimiz için “Evet” demeye hazır. Bizleri evlerinde ve kahvelerinde misafir eden tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.”
Spor Siyaset Üstü Mesajı
Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği'nin Dayanışma Gecesi’ne AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete, AK Parti Menteşe Başkanı Erdoğan Ünal ve çok sayıda teşkilat mensubuyla birlikte katılan ve konuşmasında Muğlaspor'a başarılar dileyen AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, konuşmasında Muğla’da sporun her branşının gelişmesine önem verdiklerini anlatarak, “Özellikle kırsaldaki mahallelerde yaşayan gençlerimizin de spor yapması bizim için önemli 20’ya yakın mahallemizde spor sahaları yapıldı. Gençlik merkezleri, kapalı spor salonu, tenis kortu ve yüzme havuzu projeleri hayata geçirildi. Biz sporun siyaset üstü tutulması gerektiğine inanıyoruz. Yaptığımız projelerde de bunu gösteriyoruz. Muğla’mızın tüm spor takımlarına da destek olmaya devam edeceğiz.” diye kaydetti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin