A+ A A-

 

AK Parti Milas Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve yönetim kurulu üyeleri, ilçedeki STK’ları ziyaret ederek referandum süreciyle ilgili bilgilendirme yaptı.

24032017ak_057dc.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Referandum çalışmalarına hız veren AK Parti Milas Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve yönetim kurulu üyeleri ilçedeki STK’lara ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Akyer ve yönetim kurulu üyeleri, ilk önce Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı’yı ziyaret etti. Burada oda esnafının sorunları ve sıkıntılarıyla ilgili Başkan Sabancı’dan bilgi alan Akyer, esnafların yaşadığı sıkıntıların giderilmesi için aldığı notları ilgili mercilere ileteceğini belirtti.
AK Parti olarak referandum çalışmalarına hız verdiklerini belirten Akyer, “Partimiz kadın kolları, gençlik kolları olarak referandum sürecinde halkımızı en doğru şekilde bilgilendirmek için çalışmalarına başladı. Halkımızın doğru bilgilendirilmesi bizim için en önem verdiğimiz nokta. Çünkü halkımızın 16 Nisan’da oylayacağı anayasa değişikliği çok yanlış algılar oluşturularak çarpıtılıyor ve manasından koparılıyor. AK Parti olarak buna asla izin veremeyiz ve anayasa değişikliğinin gerekliliğini en iyi şekilde anlatarak halkımızdan destek istiyoruz. Şunu da herkesin iyi bilmesini istiyoruz 16 Nisan’da ‘evet’ diyen de ‘hayır’ diyen de bizim vatandaşımızdır. Her zaman olduğu gibi millet iradesini esas alarak halkımızın takdiri başımızın tacıdır.” dedi.
AK Parti İlçe Teşkilatı’na ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Başkan Sabancı, 16 Nisan’da sandıktan çıkacak olan karar ne oldursa olsun saygı duymak gerektiğini söyledi.
AK Partililer daha sonra Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya’yı makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin