A+ A A-

 

AK Parti Milas Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Milas Teşkilatını ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında, birlik ve beraberliğin öneminin altı çizildi.

230317mhpakparti.jpg
Haber: Mutlu Hazer
AK Parti Milas Teşkilatı, MHP Milas Teşkilatına ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Milas Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı İsmail Baykal’ı, MHP Milas Teşkilatı Başkanı Cengiz Özkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
Ziyaret için Akyer ve yönetim kuruluna teşekkür eden Özkaya, ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.
Özkaya, ziyaretin siyasi bir buluşma değil hemşeri buluşması olduğunu belirterek “Bizim buluşmamız, siyasi değil bir hemşeri buluşmasıdır. Milas’ı bugüne kadar kötü bir siyaset yönetti. Biz isteriz ki el ele, omuz omuza gerekli yerlere Milas’ı bir şeyler kazandırmak için başvuralım. Önemli olan memleketimizin hizmet alabilmesidir. Burada parti ayrımı yapmıyoruz. Milas’ın şu an kimliği ve geleceği belirsizdir. İlçemiz, bir kaos ortamı içerisindedir. Biz Milas’ı hak ettiği bir yere çıkarmak istiyoruz.” dedi.
Akyer, bugüne kadar kardeşlerin kutuplaştırıldığını ifade ederek “Bizim bayrağımız, devletimiz tektir. Biz bugüne kadar kutuplaştırıldık. Dini ve milli duygularınız nasıl ön safhadaysa, bizim de milli ve dini duygularımız ön safhadadır. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda, yüksek oranda ‘Evet’ çıkacağına inanıyoruz. Bizim hedefimiz aynıdır. MHP ve AK Parti kardeştir. Her zaman da yan yana olacaktır.” diye kaydetti.
Özkaya ve Akyer; referandumda MHP ve AK Parti’nin birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağının altını çizerek, herkesin kendi özgün çalışmasını ve yönetimini sahada uygulayacağını ifade etti.
Baykal, meselenin Evet-Hayır meselesi değil, memleket meselesi olduğunu vurguladıktan sonra şunları söyledi “Referandumda, herkesin duyarlı çalışma yapması lazım. Mesele, sadece “Evet-Hayır” meselesi değildir. Mesele memleket meselesidir. Önceden Milas’ta DP, DYP ve ANAP gibi partiler önde çıkıyordu. Şimdi ise CHP, Milas’ta önde parti çıkıyor. Bu konunun araştırılması lazım. 16 nisan, memleketin dönüm noktası olacaktır. Bizler, sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”
Düzenlenen ziyaret, karşılıklı yapılan sohbetlerin ardından son buldu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin