A+ A A-

 

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı kırsal mahallelerde partililerden oluşan komisyonların güçlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
050916akparti.jpg
AK Parti Milas Teşkilatınca, partinin genel ve yerel seçimlerde başarı kazanması için oluşturulan komisyonların güçlenmesi için çalışmalar sürdürülüyor.
Fiziksel yakınlığı bulunan 17 mahallenin Ören sorumluluğuna verilmesinin ardından Beçin Mahallesi’nde de İlçe Başkanı Levent Akyer ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşan Akyer, AK Parti’nin yerel seçimlerde Milas Belediyesini kazanmak için her partilinin üzerine düşen görevi yerine getirmesini istedi.
Akyer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldıkları hizmet aşkını Milas’a taşımak için sorumluluklarının farkında olduklarını bildirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin