A+ A A-

 

Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de seçim çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye personellerinin maruz kaldığı bakıyı ve yaşadıkları sıkıntıları çok iyi bildiğini belirterek, işten çıkarma gibi bir şeyin söz konusu dahi olmayacağını ifade etti.

220319baskansaatci_91536.jpg
Haber: Emre Baştaşkın
Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de seçim çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, STK temsilcilerini ziyaretlerinin ardından semt pazarında, pazarcı, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Baskıya maruz kalan Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına seslenen Bağımsız Saatcı, “Biz kimsenin siyasi görüşüne bakmayız, kimsenin ekmek parasıyla oynamayız. İşçilerimizin gönlü rahat olsun.” dedi.
Bağımsız Aday Saatcı Menteşe’deki seçim çalışmaları kapsamında Muğla Kızılay Derneği Başkanı Yusuf Kayacık, Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Başkanı Hüseyin Körçoban, Belediye İş Sendikası Başkanı Ender Akbay, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hurşit Öztürk, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Süleyman Akbulut, Beyayaz Derneği Başkanı Pınar Boyacı, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş, Eget Vakfı Başkanı Sefai Özer, Muğla Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Serkan Molvalı’yı ziyaret etti. STK temsilcileriyle yaptığı temasları ardından pazarcı ve çarşı esnaflarını ziyaret eden Başkan Saatcı, pazarcı ve esnafların yanı sıra alışverişe çıkan vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı. İlgiye kayıtsız kalmayan Bağımsız Saatcı, vatandaşlara tek tek teşekkür etti.
‘BÜYÜKŞEHİR PERSONELİMİZİN GÖNLÜ RAHAT OLSUN’
Bağımsız Aday Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye personellerinin maruz kaldığı bakıyı ve yaşadıkları sıkıntıları çok iyi bildiğini belirterek, işten çıkarma gibi bir şeyin söz konusu dahi olmayacağını ifade etti. Büyükşehir personellerin özlük haklarını koruyacaklarını belirten Saatcı, “Biz hiç kimsenin ekmek parasıyla oynamayız. Büyükşehir personelleri ve büyükşehir ile iş yapan şirket çalışanları ‘Bizimle birlikte göründü’ diye işten çıkartılıyor. Bunu yapanlar da ‘sosyal demokrat’ olduklarını iddia ediyor. Aslında kimin sosyal demokrat, kimin demokrat, kimin insancıl olduğunu Saygıdeğer Muğlalı’lar görüyor. Büyükşehir’deki müdürlerimize de şunu söylemek istiyorum; ‘Yarın yüz yüze bakacağız, beraber çalışacağız’ lütfen çalışanlara eziyet etmeyin. Biz kimsenin siyasi görüşüne bakmayız. Biz bu kardeşlerimizi mitinglere götürmek yerine, birlikte hizmet etmeye geliyoruz. Kardeşlerimle yerdeki çöpleri toplamaya, birlikte piknik yapmaya, hep birlikte Muğla için kafa yormak için geliyoruz.” dedi.
“SEÇİMLER AÇISINDAN BİZİM İÇİN BİR SIKINTI YOK”
Kendisine yapılan her türlü karalamalara rağmen temiz siyaset yapmaya devam edeceğini belirten Bağımsız Aday Saatcı, “Menteşe’deki ilgiden çok memnunum. Seçim açısından bizim için bir sıkıntı yok, zaten Menteşe’den de birinci çıkacağız. Biz bu ilgiyi net olarak görüyoruz. İstiyoruz ki, siyaset seviyeli bir şekilde, belden aşağı vurmadan, sosyal medya tetikçiliği yapmadan sürdürülsün. Onlar ne yaparsa yapsınlar, biz temiz siyaset yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin