A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün 29 Mart yerel seçimleri için belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu dün CHP Muğla İl Başkanlığına yaptığı öğrenildi.

301018gurun.jpg
Haber Merkezi
29 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi CHP’de belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvuruları sona erdi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün 29 Mart yerel seçimleri için belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu dün CHP Muğla İl Başkanlığına yaptığı öğrenildi. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, başvurulara ilişkin yaptığı açıklamada; “Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için Mehmet Kocadon, Nurettin Demir ve Osman Gürün başvuru yaptı. İl genelinde belediye başkan aday adaylığı başvurusu yapanları hafta içinde düzenleyeceğimiz basın toplantısında basınla ve kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Oral Karakaya’nın Yüksek Seçim Kurulu’nun aday olacak kamu çalışanlarına yönelik yayınlayacağı takvime göre görevinden istifa ederek başvuru yapacağı öğrenildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin