A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyaret etti.

200718akpartivekiller_cb54d.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret çerçevesinde Muğla’ya yapılacak yatırımlar konusunda destek talebinde bulunan Demir ve Gökcan görüşmeye ilişkin açıklamada bulundu: “Sayın Bakanımıza hayırlı olsun demek ve Muğla’ya yapılacak yatırımlar ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak için ziyarette bulunduk. Oldukça verimli geçen görüşmemizde;
Muğla İl genelinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında çalışan 2 bin 687 hemşerimizin Eylül ayı içinde bitecek sürelerinin ve mümkünse sayısının artırılarak tekrar uzatılması,
Köyceğiz’de Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü projesinin hayata geçirilmesi,
Muğla Merkezde Aktif Yaşam Merkezinin açılması başta olmak üzere yatırımlar konusunda Sayın Bakanımızdan destek istedik. Sayın Bakanımız, aynı zamanda Ege Bölgemizi temsil ettiklerini belirterek, Muğla’ya özel önem verdiklerini ve talepleri değerlendirmeye alacaklarını ifade etti.
Sayın Bakanımızı Muğla’ya davet ettik ve en kısa sürede ilimize gelmeye çalışacaklarını belirtti. Muğlalı hemşerilerimize de selam ve sevgilerini iletti. Sayın Bakanımıza ilimize ve hemşerilerimize destekleri için teşekkür ediyoruz. Başta İl Başkanımız olmak üzere tüm teşkilatlarımızla birlikte Muğla’ya ve hemşerilerimize her alanda hizmet etmeye devam edeceğiz.”
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin