A+ A A-

 

Milli Savunma Komisyonuna geçici başkan seçilen AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, görevini Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’a devretti.

170718demirgorevdevretme_0353e.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, TBMM yönergelerine uygun biçimde Milli Savunma Komisyonuna geçici başkan seçildi.
Demir, ülke güvenliğiyle ilgili önemli kararların alındığı komisyonu topladıktan sonra komisyon başkanı olarak seçilen Sivas Milletvekili- Milli Eğitim ve Milli Savunma Eski Bakanı İsmet Yılmaz’a törenle görevi devretti.
Demir, devir teslim sırasında yaptığı konuşmada komisyon üyelerine teşekkür ederek, Yılmaz’ın tecrübeleriyle komisyonun ülke adına çok önemli işler yapacağına inandığını dile getirdi.
Komisyon başkanlığına başlayan Yılmaz da, Demir’e teşekkür etti ve yeni dönemde komisyonun titizlikle çalışmaya başlayacağını kaydederek yeni görevine başladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin