A+ A A-

“Akşener olmazsa, siyasete virgül koyacağım”

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in istifa kararının ardından açıklamada bulundu. Başkan Çayırlı, Akşener’in istifa etmesinin onurlu bir davranış olduğunu vurgulayarak, “Sayın Genel Başkanımız olmazsa ben de siyasete virgül koyacağım” dedikten sonra başkanlıktan istifa etti.

230718baskancayirliistifa_d05bf.jpg

“Borcu, borçla kapatıyorlar!”

AK Parti Milas İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonda, AK Parti Mahalle Başkanları Tanışma Toplantısı ve AK Parti’nin 17. kuruluş yıldönümü coşkuyla kutlandı. AK Parti’nin 17. kuruluş yıldönümü kutlayan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar; gerçekleştirilen etkinlikte Milas Belediyesini sert sözlerle eleştirerek, Milas Belediyesinin sürekli borçlandığını ve borçlarını borç yaparak kapatmaya çalıştığını ifade etti.

150818borc.jpg

Demir ve Gökcan hızlı başladı…

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyaret etti.

200718akpartivekiller_cb54d.jpg

Ülkü Ocakları basını ağırladı

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Milas’ta görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

300718ulkuocak.jpg

Demir görevini Yılmaz’a devretti

Milli Savunma Komisyonuna geçici başkan seçilen AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, görevini Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’a devretti.

170718demirgorevdevretme_0353e.jpg

Bölgenin sorunlarını gündeme getirdiler

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Bakanlık ziyaretlerine devam ediyor. Demir ve Gökcan, ziyaretleri kapsamında Muğla’nın taleplerini ilgili birimlere ilettiler.

270718bolge.jpg

Vekillerden Yatağan önergesi

CHP Muğla Milletvekilleri, Yatağan Termik Santrali’nde meydana gelen facia ile ilgili TBMM’ye araştırma önergesi verdi.

270718yataganonergesi.jpg

CHP’li vekiller mazbatalarını aldı

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Muğla’dan milletvekili seçilen; Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin mazbatalarını aldı.

060718mazbata_42abd.jpg

“İstifa kararımı askıya aldım”

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı; istifa kararının ardından gelen talepler üzerine, istifasını kurultay sürecinin sonucuna kadar askıya aldığını açıkladı.

240718istifacayirli_ffbf3.jpg

“617 oyla 3. milletvekilini kaçırdık”

AK Parti Muğla İl başkanı kadem Mete, 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde 617 oy ile 3’üncü Milletvekilini kaçırdıklarını söylerken, seçimlerin yaz ayında olması nedeniyle Ankara ve İstanbul gibi illerde Muğla'da ikinci konutu olanların oylarını Muğla'da kullandığını ve bunun da partilerini etkilediğini açıkladı. AK Parti, il genelinde en fazla Milas’ta oy oranını artırdı.

050718milletvekili_81a55.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin