A+ A A-

İYİ Parti’den Esnaf Odası’na ziyaret

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim’e makamında ziyaret gerçekleştirdi.

280218iyiparti.jpg

“Türkiye mozaiği oluşturacağız”

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, düzenlediği toplantıda basınla bir araya geldi. Her görüşten kişilerin, hoşgörü altında ortak paydada birleştiğini ifade eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, güçlü ve huzurlu bir Türkiye için çalışacaklarını kaydetti.

120318mozaik.jpg

Bayrağı Cemile Özdemir devraldı

Milas AK Parti Kadın Kolları, 5. Olağan Genel Kurulunu tamamladı. Tek aday ile yapılan genel kurulda Cemile Özdemir, kadın kolları başkanı seçildi.

240218akparti_5697c.jpg

İYİ Parti’den saygı ziyaretleri

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, göreve yeni başlamasının ardından dün Milas’ta saygı ziyaretlerinde bulundu.

210218iyiparti.jpg

Toksöz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı oldu

Başbakan Binali Yıldırım’ın katılım gösterdiği AK Parti Muğla İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresine tek listeyle aday olan Ümmühan Toksöz, 406 delegenin oyuyla İl Kadın Kolları Başkanlığı'na seçildi.

050318toksoz_b98d0.jpg

“Pedofili insanlık suçudur!”

CHP Muğla Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, son zamanlarda yaşanan çocuk istismarı vakalarına büyük tepki gösterdi. Başkan Perçin, “Pedofili bir hastalık değil, insanlık suçudur!” dedi.

200218pedofili.jpg

ADD’den 3 Mart açıklaması

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, devrim yasalarının kabul edilmesiyle ilgili basın açıklaması yaptı.

030318add.jpg

“Türkiye Barolar Birliği’nin yıpratılmasına izin verilemez”

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen, çağdaş ve demokratik ülkelerde baroların savunma hakkının, hak arama özgürlüğünün, demokrasinin, hukuk devletinin ve genel hukuk ilkelerinin etkin biçimde uygulanmasının en büyük güvencesi olduğunu söyledi.

200218baro.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin