A+ A A-

“Hedef yeniden güçlü Türkiye…”

Hedeflerinin yeniden güçlü Türkiye olduğunu ifade eden Eski Anavatan Partisi Muğla İl Başkanı Şenol Altındağ, Anavatan Partisi’nin yeniden siyasi hayatına başladığını belirtti.

161117hedef_19aab.jpg

MHP yöneticileri basınla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

311017mhp.jpg

Öztürk’ten yeni hastane ziyareti

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, yeni hizmete giren Eğitim ve Araştırma Hastanesini habersiz ziyaret ederek çalışanlar ve vatandaşlarla görüştü.

141117hastgane_00fea.jpg

ADD’den açıklama

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle açıklamada bulundu.

291017add.jpg

Öztürk’ten Milas’a müjde

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas’a Sosyal Hizmet Merkezi açılacağının müjdesini verdi.

271017ozturk.jpg

Üstündağ, sahil ihalelerini gündeme taşıdı

CHP Muğla Milletvekili Av. Akın Üstündağ, Bodrum’da 14, 15 ve 16 Kasım 2017 tarihinde Bodrum Milli Emlak Müdürlüğünce ihaleye çıkarılan 18 sahil ile ilgili olarak TBMM’ne araştırma önergesi verdi.

111117ustundasg_80828.jpg

CHP’de kongre zamanı

CHP kongreler takvimine göre belirlenen ilçe kongreleri başladı. Milas’ta kongre, 2 Aralık Cumartesi günü yapılacak.

251017chp.jpg

Müftü nikâhına tepki gösterdiler

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, yaptığı açıklamayla müftülere resmi nikâh kıyma yetkisi veren kanuna tepki gösterdi.

201017ckd.jpg

Kadem Mete faaliyetleri anlattı

AK Parti Muğla il Başkanı Kadem Mete, katıldığı bir televizyon programında parti çalışmaları hakkında bilgi vererek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

021117kademmmete_02550.jpg

“Çocuklarımızın hayatıyla oynuyorsunuz”

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatından 15 gün sonra üniversiteye giriş sistemini değiştirdiğine değinen ve konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Eğitim-Sen Milas Temsilciliği, yeni sınavın günü kurtarmaya yönelik hamleler içerdiğini söyledi.

171017cocuk.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin