Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

Yeni Tedbir Paketi Açıklandı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan tedbir paketini açıkladı. İlimizin de içinde bulunduğu 30 büyükşehir tedbirleri titizlikle uygulayacakken özellikle şehirlerarası seyahat valilik iznine tabi olacak…
Yeni Tedbir Paketi Açıklandı…

Saatcı, “Sosyal demokratlık bu mu?”

Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de seçim çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye personellerinin maruz kaldığı bakıyı ve yaşadıkları sıkıntıları çok iyi bildiğini belirterek, işten çıkarma gibi bir şeyin söz konusu dahi olmayacağını ifade etti.

220319baskansaatci_91536.jpg

CHP’li başkanlardan ortak açıklama: “Birlikte başaracağız”

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe’nin de aralarında yer aldığı 13 ilçe başkanı ile birlikte yaptığı açıklamada dünyada ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs mücadelesinin hep birlikte aşılacağını, bu mücadelede bir kişinin bile çok önemli olduğunu söyledi.

24032020chplibaskanlardanaciklama.jpg

Kocadon, kadınları dinledi

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Muğla Kadın Platformu tarafından “Adaylar Sussun Kadınlar Konuşsun!” sloganıyla düzenlenen “Kadınlar Nasıl Bir Kent İster?” konulu panele katıldı.

160319kocadon.jpg

CHP’li Girgin: “Köylümüz süreyi geçirmesin”

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle verdiği yazılı soru önergesiyle 442 sayılı Köy Kanununa 1987 yılında 3367 sayılı yasa ile eklenen 7 ek madde kapsamında devlet tarafından üretilen ve toplamda 1955 adet olan arsalarla ilgili olarak hem iktidarı hem de köylüleri uyardı. Girgin, Milas’ta 9 ayrı mahallede toplam 945 adet arsa üretildiğine de dikkat çekti.

11092019girginaciklama_cdc01.jpg

Kadem Mete: “HDP’nin CHP ziyareti çok manidar”

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, HDP Muğla İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde CHP İl Başkanlığını ziyaret etmesi ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaparak “HDP’nin oy oranı olarak en güçlü olduğu il olan Diyarbakır’da, anaların evlatlarını terör örgütünden kurtarmak için HDP İl Başkanlığı önünde protesto etmeye devam ettikleri bir zamanda gerçekleşen bu ziyaret en basit anlatımı ile manidardır” şeklinde konuştu.

11092019kadmemeteaciklama_d5626.jpg

Miting gibi açılış

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın, Halkın İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına Muğla’nın 13 ilçesinden çok sayıda vatandaş katıldı.

090319miting_8be14.jpg

Durna’dan açıklama

Yerel seçimlerde DSP’den Menteşe Belediye Başkan Adayı Ali Durna yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Durna, kendisine destek veren herkese teşekkür ederken partisinden istifa ettiğini açıkladı.

020419durnaaciklama_752d0.jpg

Gürün Seydikemer’de temaslarda bulundu

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün, Seydikemer İlçesi’ni ziyaret etti.

060319gurun_ed5d8.jpg

Mehmet Kocadon üniversitelilerle buluştu

Muğlalı gazeteciler ve üniversitelilerin sorularını yanıtlayan Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, göreve geldiği ilk gün üniversitelilerin en büyük sorunu ulaşım ve barınma konusunda, “Kaç yıllık belediye. Çözüm o kadar basitken bu sorunlar neden çözülmemiş, anlamak mümkün değil” diye konuştu.

290319mehmetkocadon_5af31.jpg

Başkan Saatcı, “Muğla’nın ruhunda bağımsızlık var!”

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle görüştü. Muğla’nın yakın ve uzak tarihini bildiğini belirten Başkan Saatcı, “Muğla’nın ruhunda bağımsız var. Dikta edilen hiçbir düşünce bu topraklarda kabul görmemiştir” diye konuştu.

2702519bagimsizlik.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin