A+ A A-

Kocadon, kadınları dinledi

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Muğla Kadın Platformu tarafından “Adaylar Sussun Kadınlar Konuşsun!” sloganıyla düzenlenen “Kadınlar Nasıl Bir Kent İster?” konulu panele katıldı.

160319kocadon.jpg

“Muğla'dan nefret ettim, Muğla'yı gözden çıkardım” iddiası

CHP’den istifa edip DSP’ye geçen Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Acar, yaklaşık bir buçuk yıl önce Kılıçdaroğlu’yla yaptığı görüşmede Kılıçdaroğlu’nun, "Muğla’dan nefret ettim ve Muğla’yı gözden çıkardım" dediğini iddia etti. CHP İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen ise, "Sayın Genel Başkanın böyle bir cümle kurabileceğini düşünmüyorum" dedi.

090219kilicdaroglu_8531d.jpg

Saatcı İYİ Parti’den istifa edip, büyükşehire aday oldu

İYİ Parti ile CHP arasında Muğla’da yapılan ittifaka tepki gösteren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye Bağımsız Başkan Adayı olduğunu açıklayarak İYİ Parti’den istifa etti.

080219behcetssatci_5a49b.jpg

Miting gibi açılış

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın, Halkın İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına Muğla’nın 13 ilçesinden çok sayıda vatandaş katıldı.

090319miting_8be14.jpg

Gürün Seydikemer’de temaslarda bulundu

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün, Seydikemer İlçesi’ni ziyaret etti.

060319gurun_ed5d8.jpg

İttifakta ‘Muğla’ için karara vardılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yaptıkları ortak basın açıklamasında, CHP ve İYİ Parti'nin demokratik anlamda çok geniş bir işbirliğini hayata geçirdiklerini açıkladı. İttifak kapsamında; sadece Muğla Büyükşehir Belediyesi için destek verilecek ve Milas’ta dahil Muğla’nın her ilçesinde iki parti de ayrı adaylar çıkaracak.

260119chp_52d4a.jpg

Başkan Saatcı, “Muğla’nın ruhunda bağımsızlık var!”

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle görüştü. Muğla’nın yakın ve uzak tarihini bildiğini belirten Başkan Saatcı, “Muğla’nın ruhunda bağımsız var. Dikta edilen hiçbir düşünce bu topraklarda kabul görmemiştir” diye konuştu.

2702519bagimsizlik.jpg

AK Parti’ye eğitim karnesi verdiler

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, 2018-2019 eğitim öğretim yılını düzenlediği bir toplantıyla değerlendirdi. Vekil Özcan, açıklamaların ardından AK Parti için oluşturdukları eğitim karnesini kamuoyuyla paylaştı.

240119akpartikarne_ee4fd.jpg

Başkan Kocadon, CHP’den istifa ettig

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon partisinden istifa ettiği ve DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olduğu konusunda sorulan sorulara “Hayırlı olsun” diyerek cevap verdi.

130219kocadon_8b424.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin