A+ A A-

MİLOBDER’den protokole ziyaret

Milas'ta kısa adı MİLOBDER olan Milas Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği, kuruluş işlemlerini tamamlayarak Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamlarında ziyaret etti.

141217milobder_3cfe2.jpg

Çiftçiler zirai ilaçlama konusunda eğitim aldı

Milas Ziraat Odası, yeni hizmet binasında zirai mücadelede kullanılan ilaçların güvenli ve sürdürülebilir kullanımıyla ilgili uzmanların katılımıyla çiftçi eğitim semineri düzenledi. Eğitimde, çiftçilerin bitki koruma ilaçlarını kullanırken dikkat etmeleri gereken konulara işaret edildi.

151217ziraat_d3951.jpg

Kemikler yeni kavşağa kavuşacak

Milas Kent Konseyi’nin yaptığı girişimler sonucunda, sıkça kazaların yaşandığı Kemikler Kavşağı’nda, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından düzenleme yapılacak.

131217kemikler_7ae87.jpg

Öğrencilere ‘moda’ semineri

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik, Modacı Hüseyin Küçük seminer verdi.

151217moda_0167c.jpg

CHP’lilerden Başkan Tokat’a ziyaret

Geçtiğimiz hafta İlçe Başkanlığı, Gençlik ve Kadın Kolları seçimlerini gerçekleştirerek kongre sürecini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

131217chp_fb315.jpg

Uyuşturucu tacirleri adliyede...

Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik eş zamanlı 5 adrese düzenledikleri operasyonda 5 şüpheliyi bir miktar uyuşturucuyla ele geçirdi. Şüpheliler ifade işlemlerinin ardından, adliyeye sevk edildi.

141217uyus_7758e.jpg

Günlük, Radyo Tech’te

Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Mehmet Günlük, 97.1 Radyo Tech’in bugün canlı yayın konuğu olacak.

121217radyo_8b4c5.jpg

Acar mazbatasını aldı

AK Parti Milas ilçe kongresinde, 190 oy alarak seçilen AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar mazbatasını aldı.

131217acar_9d0c9.jpg

Demokrasi kazandı!

AK Parti Milas 6. Olağan Genel Kurulu’nda ilçe başkanlığına adaylığını koyan Fahri Acar, Abdullah Kıbrıslı’nın 153 oyuna karşılık, delegenin 190 oyunu alarak seçimin galibi oldu.

101217taban_8f0af.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin