A+ A A-

Hayırseverler öğrencilerin yüzünü güldürdü

Milas’ın Ağaçlıhöyük Mahallesi’nde bulunan Ertuğrul Menteşe Ortaokulunda, hayırseverlerin katkısıyla yapımı tamamlanan yemekhanenin açılışı törenle gerçekleştirildi. Hayırseverlerin bu hareketi, öğrencileri mutlu etti.

190318hayirsever.jpg

“Amaç insan elemek değil”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesinde çalışan taşeron işçilere çıkan KHK sonrasında yaşanan süreç hakkında bilgilendirme yaptı.

170318taseron.jpg

Yörükler, şehidimiz anısına fidan dikecekler

Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği, 22 Mart Perşembe günü saat 14.00’de TÜVTÜRK karşısındaki alanda şehit astsubay Musa Özalkan anısına hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikimi yapacaklar. Fidan dikimine tüm Milas halkı davetlidir.

190318yoruk.jpg

Çanakkale şehitleri anılacak

Milas’ta 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

160318canakkale.jpg

Minik öğrencilerden itfaiyecilere ziyaret

Semiha Altunkan İlkokulu öğrencileri, düzenlenen etkinlikle Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas İtfaiye Grup Amirliği ekibini ziyaret etti.

190318minik.jpg

Protokolden Tıp Bayramı kutlaması…

Milas Kaymakamı Eren Arslan 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle 75.Yıl Milas Devlet Hastanesinde düzenlenen etkinliğe katıldı.

150318rotokol_5a9b3.jpg

Butik Aura açıldı

Milas’ta kadın giyim üzerine farklı ve özgün konseptle şıklığın adresi olmayı hedefleyen Butik Aura, İsmet Paşa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi’nde hizmete açıldı.

190318butikaura.jpg

Derneklere geniş bilgi verildi

Muğla Dernekler Müdürlüğü, Milas’ta gerçekleştirdiği toplantıda ilçe genelinde faaliyet gösteren derneklere bilgilendirmelerde bulundu.

160318dernek.jpg

Beçin kazılarında yeni dönem

UNESCO tarafından dünya mirası geçici listesine alınan Beçin Kalesi’nde 1970'li yıllardan itibaren yapılmakta olan arkeolojik kazılar, Bakanlar Kurulu kararı ile bundan sonra İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı adına yürütülecek.

170318kazibecin.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin