A+ A A-

 

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Milas Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğünde görev yapan Polis Memuru İsmail Utku, açtığı resim sergisinden elde ettiği gelirin yarısını Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine bağışladı.

070618sehit.jpg
Haber Merkezi
Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Milas Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğünde görev yapan Polis Memuru İsmail Utku açtığı resim sergisinden elde ettiği gelirin 4 bin lirasını Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ne bağışladı.
Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya'nın da katılımıyla Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde gerçekleştirilen törende konuşma yapan Utku, “Şehit olamadık fakat şehit ailelerine bir yardımda bulunmuş olduk. 20 yıldır polisim. Ayrıca 20 yıldır resim yapıyorum. 'Daima Güvendeyiz' başlıklı 10 Nisan Polis Sergisi benim 18’inci sergim. Sergi sonunda 40 yağlı boya resminden elde ettiğim gelirin yarısını bağışladığım için mutluyum” dedi.
Hakan Çetinkaya ise, Polis Memuru İsmail Utku’ya bu anlamlı bağışından dolayı teşekkür ederek, “Devlet olarak Şehit Ailelerimizin her daim yanındayız. Şehit aileleri bizlere ülke topraklarını bize emanet eden şehitlerimizin emanetidir” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin