A+ A A-

 

Milas Belediyesi, kırsal mahallelerde yaptığı düğün salonlarını hizmete açmaya başladı.

070618kirsalmahalle.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Belediyesi kırsal mahallelerde yaptığı düğün salonlarını hizmete sunuyor.
Kent merkezinde yapılan çalışmaların, kırsal mahallelerde de yapılması konusunda büyük önem veren Milas Belediyesi, kırsal mahallelerde yaptığı düğün salonlarını hizmete sunmaya başladı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Acil Hizmet Birimi tarafından Çamlıyurt Mahallesi’nde yapımı devam eden Atatürk büstü ve düğün alanını mahalle halkının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Acil Hizmet Birimi ekipleri tarafından düğün alanı yanına bir de yemek pişirme alanı inşa edilerek vatandaşların yemeklerini sağlıklı ortamda yapmaları da sağlanacak.
Mahalle sakinleri gönül rahatlığıyla merasimlerini yapacak olmalarından dolayı mutluluklarını ifade ederken, Çamlıyurt Mahalle Muhtarı Erkut Aktaş, “Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve ekibine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra mahallemizde merasimlerimizi yaz kış rahatlıkla yapabileceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin