A+ A A-

 

Milas-Muğla hattında çalışan Milas Park’a ait bir minibüsün, sol arka tekerliği seyir halindeyken fırladı. Tekerleği fark ederek olası bir yaralanmadan son anda kurtulan bir ailenin şaşkınlığını, güvenlik kameraları kaydetti.

05062018kaza_f083f.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Milas-Muğla güzergâhında çalışan Milas Park’a ait 48 BB 5614 plakalı yolcu minibüsünün sol arka tekerleği, Yatağan’da seyir halindeyken fırladı. Kaza anında olay yerinde bulunan bir aile, havada taklalar atan tekerleğin gelişini fark ederek yaralanmaktan son anda kurtuldu. Herhangi bir yaralanmanın olmadığı kazayı güvenlik kameraları saniye saniye kaydetti.
Tekerleği fırlayan aracın yeni alındığını ve araçta yapılan ilk incelemede bijon adı verilen, tekerleği araca tutturmaya yarayan parçanın koptuğu öğrenildi.
Öte yandan meydana gelen kaza sonrası, tüm şoförlere araç bakımlarına dikkat etmeleri için uyarı yapıldığı bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin