A+ A A-

 

Özel Milas Sınav Temel Lisesi öğrencileri düzenledikleri Yıl Sonu Gençlik Şöleni’nde misafirleriyle birlikte keyifli anlar yaşadı.

050618sinavlisesi.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Özel Milas Sınav Temel Lisesi öğrencileri, geçtiğimiz cuma akşamı düzenledikleri Yıl Sonu Gençlik Şöleni ile doyasıya stres attı. Öğrenciler, eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle bir üst sınıfa geçmenin mutluluğunu yaşarken, etkinliğe katılan öğrenci velilerini de gururlandırdı.
Uzun süredir bu gece için hazırlanan öğrenciler; gece boyunca farklı enstrümanlarla yaptıkları müziklerle eğlendi, şarkılar söyledi, oratoryo gösterisi düzenledi. Okul öğretmenlerinin hazırlamış olduğu koro ise misafirlere renkli dakikalar yaşattı.
Etkinlik boyunca çok eğlendiklerinin altını çizen Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müdürü Ahmet Temizer, “Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Misafirlerimize de bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarı ve mutluluk diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin