A+ A A-

 

Milas’ta Gençlik Haftası kutlama programı, dün Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla start aldı.

160518genclikhafta.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ta Gençlik Haftası kutlama programı, dün saat 10.00 düzenlenen çelenk sunma programıyla başladı.
Milas Atapark’ta gerçekleştirilen törene; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, okul müdürleri, muhtarlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir’in, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından hafta kutlamaları başladı. Sunuculuğunu Türkçe Öğretmeni Ayşegül Turhan Gezgin’in yaptığı programda, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirildi.
Müdür Binbir, Gençlik Haftası’nın önemini belirttiği konuşmanın ardından program sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin