A+ A A-

 

Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi son sınıf öğrencileri, okulda düzenlenen törenle mezuniyet sevinci yaşadı.

100518mezuniyet_fac49.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi son sınıf olan 80 öğrenci, okulda düzenlenen törenle mezun oldu. Bir yandan mezun olmanın sevincini yaşayan öğrenciler, aynı zamanda okuldan ve öğretmenlerinden ayrılmanın buruk üzüntüsünü yaşadı.
Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve AK Parti Milas İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, okuldan mezun olacak olan öğrencilerin velileri ve yakınları ile okul yöneticileri ve öğretmenleri tam kadro katıldı.
Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Müdürü Aynur Buran; zamanın çok çabuk geçtiğine dikkat çekerek, mezun olacak olan öğrencilere üniversite yaşamlarında başarılar diledi. Öğrencilerinin her daim başarılı olacağına inancının sonsuz olduğunu belirten Buran, mezuniyetin öğrencilerle kurulan iletişimi asla koparamayacağını ve öğrencilerinin yaşamlarının her anında onlarla birlikte olacaklarını söyledi.
Buran ayrıca, Anadolu Öğretmen Lisesi’nin Fen Lisesi’ne dönüşümünün ardından bu yıl ilk kez Fen Lisesi mezunu verdiklerini de sözlerine ekledi.
Konuşmaların ardından mezun olacak olan 80 öğrenci; törenin sonunda kep atarak, coşkulu bir mezuniyet sevinci yaşadı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin